Ranking

Scrutineering day 1 Scrutineering day 2 Stage 1 Stage 2 Stage 3 Stage 4 Stage 5 Stage 6 Stage 7 Stage 8 Algemeen

Motoren & quad SSV Car & buggie Truck

Positie # Leden Voertuig Scratch Straftijd Afstand tot nr 1
1 503 Siarhei Viazovich
Anton Zaparoshchanka
Siarhei Sachuk
MAZ 04h 06’ 53’’
2 511 Roeland Voerman
Hugo Kupper
Simon Stubbs
MAN 04h 15’ 51’’ 00h 08’ 58’’
3 510 Aliaksei Vishneuski
Pavel Haranin
Vitaliy Murylev
MAZ 04h 22’ 19’’ 00h 15’ 26’’
4 516 Peter Versluis
Marcel Pronk
Artur Klein
MAN 04h 23’ 17’’ 00h 01’ 00’’ 00h 16’ 24’’
5 505 Igor Bouwens
Dave Berghmans
ulrich boerboom
IVECO 04h 25’ 00’’ 00h 18’ 07’’
6 508 Vick Versteijnen
Teun Van Dal
Andre van der Sande
SCANIA 04h 31’ 13’’ 00h 04’ 00’’ 00h 24’ 20’’
7 504 Ton van Genugten
Anton van Limpt
Ramon Peters
IVECO 04h 36’ 39’’ 00h 05’ 00’’ 00h 29’ 46’’
8 522 Jan van de Laar
Ben van de Laar
Dolf Huijgens
DAF 04h 38’ 17’’ 00h 31’ 24’’
9 501 Martin vd Brink
Wouter de Graaff
Daniel Kozlovsky
RENAULT TRUCK 04h 43’ 32’’ 00h 36’ 39’’
10 521 Miklós Kovács
Péter Czeglédi
László Ács
SCANIA 04h 49’ 21’’ 00h 10’ 00’’ 00h 42’ 28’’
11 520 William de Groot
Bert van Valkenburg
Jos van der Pas
DAF 04h 56’ 32’’ 00h 49’ 39’’
12 524 Benny Raes
Lise Rotsaert
Steven Rotsaert
MAN 04h 56’ 51’’ 00h 49’ 58’’
13 506 Eimbert Timmermans
Geert Roothans
Michel van Herpen
DAF 04h 58’ 00’’ 00h 51’ 07’’
14 515 Karoly Fazekas
Peter Csakany
Albert Horn
SCANIA 04h 58’ 12’’ 00h 51’ 19’’
15 512 Gerrit Zuurmond
Jasper Riezebos
Klaas Kwakkel
MAN 05h 00’ 52’’ 00h 53’ 59’’
16 530 Aviv Kadshai
Izhar Armony
Maoz Wilder
DAF 05h 06’ 07’’ 00h 59’ 14’’
17 502 Paul Verheyden
Kurt Keysers
Bjorn Burgelman
DAF 05h 09’ 20’’ 01h 02’ 27’’
18 525 Patrick Hillewaere
Nikolas Dejonckheere
Philip Helewaut
MAN 05h 11’ 27’’ -01h 10’ 00’’ 01h 04’ 34’’
19 527 Adwin Hoondert
Erwin de Vos
Wilko Hoefnagels
DAF 05h 14’ 51’’ 01h 07’ 58’’
20 514 Gert Huzink
Rob Buursen
Martin Roesink
RENAULT TRUCK 05h 19’ 18’’ 00h 02’ 00’’ 01h 12’ 25’’
21 517 Aad van Velsen
Harry Oosting
Marco Siemons
GINAF 05h 19’ 44’’ 00h 14’ 00’’ 01h 12’ 51’’
22 509 Frank Tilburgs
Marcel Snijders
Arthur Burgmans
DAF 05h 20’ 14’’ 01h 13’ 21’’
23 518 Gerrit Van Werven
Niek Oude Luttikhuis
Matthieu Mensink
GINAF 05h 27’ 59’’ 01h 21’ 06’’
24 534 Patrice Garrouste
Loic Minaudier
Jean Jacques Martinez
IVECO 05h 42’ 12’’ 01h 35’ 19’’
25 519 Egbert Wingens
Marije van Ettekoven
Marijn Beekmans
IVECO 05h 42’ 32’’ 00h 10’ 00’’ 01h 35’ 39’’
26 528 Giso Verschoor
Jan Van der Vaet
tonnie van Schaik
MAN 05h 57’ 45’’ 01h 50’ 52’’
27 531 Javier Herrero
Alfonso Herrero
Rodrigo de la Calle
MERCEDES 06h 34’ 04’’ 02h 27’ 11’’
28 533 Kornelis Offringa
Thomas De Bois
MERCEDES 07h 00’ 33’’ 02h 53’ 40’’
29 507 Maurik Van den Heuvel
Wilko Van Oort
Martijn Van Rooij
SCANIA 49h 39’ 00’’ 40h 30’ 00’’ 45h 32’ 07’’
30 523 Jos Smink
Daniël Bruinsma
Peter Nieuwenburg
GINAF 50h 09’ 00’’ 41h 00’ 00’’ 46h 02’ 07’’
31 526 Fons Jans
Hans Heerema
Renaldo Schrave
DAF 50h 09’ 00’’ 41h 00’ 00’’ 46h 02’ 07’’
32 529 Lars Jans
Serge Bruynkens
Bert Uijt den Boogaard
DAF 50h 09’ 00’’ 41h 00’ 00’’ 46h 02’ 07’’
33 532 Dave Ingels
Johannes Schotanus
Michal Wrzos
MAN 50h 09’ 00’’ 41h 00’ 00’’ 46h 02’ 07’’

Don't limit your challenges. Challenge your limits.