Service Teams

Assistentie of geen assistentie? That’s the question! We zetten de 3 mogelijkheden even op een rijtje:

  • Optie 1: Kistrijden (zonder assistentie)
  • Optie 2: Je eigen service team
  • Optie 3: Aansluiten bij een professioneel team

Optie 1

Kistrijders (“Malle Moto”), de echte helden onder de motorrijders.
​​​​​​​Je doet je service zelf en je motor/quad blijft ’s nachts staan in een “parc fermé” om ongeoorloofde assistentie te vermijden. Enkel licht en perslucht worden voorzien door de organisatie. Technisch materiaal om te sleutelen breng je zelf mee.

Kistrijders hebben recht op:
– 2 kisten van 80 x 45 x 35 cm (zelf te voorzien)
– tentje (zelf mee te brengen)
– 2 wielen en/of banden

Download hier de reglementen voor de "Malle Moto" categorie (NL vertaling binnenkort beschikbaar).

Optie 2

Je brengt een eigen service-team mee. Een auto, busje, camper of truck. Alles kan, alles mag.

Elk assistentie-voertuig dient ingeschreven te zijn, zowel de service-trucks uit Europa als de gehuurde personenwagens op Marokkaans kenteken.

Optie 3

Wie wel assistentie wil, maar beperktere middelen heeft, kan ook aansluiten bij een professioneel service team. De prijzen variëren, afhankelijk van de aangeboden service. Goed vergelijken is dus de boodschap!

Czech Republic, Poland & Hungary: South Racing CE – Tomas Ourednicek – +420 605 228 900 – tomas@ultimatedakar.com (cars & trucks)

United Kingdom: Desert Rose Racing – Patsy Quick – +44/(0)1323.831.606 – info@desertroseracing.com (speciality: motorbikes & quads)

United Kingdom: Maxtraction – John Cockburn – +44-7748632595 – john@maxtraction.co.uk(cars)

Portugal: Pedro Bianchi Prata – +351 916 680777 – bianchiprata@bianchiprata.com (bikes & quads)

Sweden: Mikael Berglund – +46 70-2698284 – mikael.rallytravel@outlook.com (bikes & quads)

Italy: Jollycar – Agostino Rizzardi – +39/348.225.3949 – agostino.rizzardi@guerrieri-rizzardi.it (speciality: cars)

Italy & UK: Enduro Tuscany – +39/3348334361 – rk@endurotuscany.com (speciality: motorbikes & quads)

Morocco: Bugg’Afrique – Fred Drault – +212/(0)660 14 92 30 – contact@bugg-afrique.com / www.bugg-afrique.com (spécialité: Buggy's).

France: Rally Events – Michel Visy – +33 6 74 95 37 87 – visy@visy.fr (cars & bikes)

France: Nomade Racing – Manu Braga – +336 15122260 – manu@nomade-racing.com (motorbikes & quads)

France: Randoequipement – Sylvain Mautret – +33 6 70289258 – s.mautret@randoequipement.com

France: Sodicars Racing – Richard Gonzalez – +33((0)6 71579997 – www.sodicarsracing.fr (cars)

France: KTM Piboules Racing – Philippe Dasse – +33/442 54 64 03 – contact@ktm13.com / www.ktm13.com (motos)

Belgium: EAO – Martin Fontyn www.EAOB.eu  – +32/(0)487.63.80.60 – eaorrt@gmail.com (speciality: motorbikes & quads)

Belgium: Werner Zoetaert – +32/(0)50/71.53.260 – eurocar-zoetaert@skynet.be (speciality: cars – Toyota)

Belgium: Desert Foxx Racing – Wouter Tyberghien – +32/(0)475.85.43.93 – wouter@desert-foxx.com (speciality: cars – Landrover / Bowler)

Belgium: 4×4 Désert Races – Thierry Gerome – +32/(0)475/46.70.93 – pmrsport@gmail.com (speciality: SSV & quads)

Holland: Rallymaniacs – Marcel Vermeij – +31/(0)6.48.40.80.35 – marcel@rallymaniacs.nl (speciality: motorbikes & quads)

Holland: QFF – Wil Theuws – +31 (0)6 51 67 66 66 – wil@qffadventures.nl (SSV)

Holland: Van Ham Rally Service – Martijn van den Broek –martijn@vanhamtenten.com – +31 (0)6 53 94 50 72 (voitures)

Holland: Memo Tours – Bennie Migchelbrink – +31/(0)6/22.55.73.05 – info@memotours.nl (speciality: motorbikes & quads)

España: Herrador Motorsport – Javier Herrador –  +34/(0) 609 152 672 – jherrador@me.com

España: Club Aventura Touareg – Murchi – +34/(0)659872584 – manuel@miniprecio.com (motos y quads)

Afrique du Sud, Botswana, Lesotho, Namibie, Swaziland, Zambie, Zimbabwe, Mozambique: Roberts Racing Rallye – Garth Roberts – +27-837325566 – garth@robertsracing.co.za(bikes, quads, cars)

Don't limit your challenges. Challenge your limits.

Vanham Tenten & Podia
Federation Royale Marocaine des Sports Automobiles
Euro 4x4 parts
Rymax Lubricants
Tilbox toolboxes fot Trucks & Trailers
HamerDakarTeam