Service Teams

Assistentie of geen assistentie? That’s the question! We zetten de 3 mogelijkheden even op een rijtje:

  • Optie 1: Kistrijden (zonder assistentie)
  • Optie 2: Je eigen service team
  • Optie 3: Aansluiten bij een professioneel team

Optie 1

Kistrijders (“Malle Moto”), de echte helden onder de motorrijders.
​​​​​​​Je doet je service zelf en je motor/quad blijft ’s nachts staan in een “parc fermé” om ongeoorloofde assistentie te vermijden. Enkel licht en perslucht worden voorzien door de organisatie. Technisch materiaal om te sleutelen breng je zelf mee.

Kistrijders hebben recht op:
– 2 kisten van 80 x 45 x 35 cm (zelf te voorzien)
– tentje (zelf mee te brengen)
– 2 wielen en/of banden

Download hier de reglementen voor de "Malle Moto" categorie (NL vertaling binnenkort beschikbaar).

Optie 2

Je brengt een eigen service-team mee. Een auto, busje, camper of truck. Alles kan, alles mag.

Elk assistentie-voertuig dient ingeschreven te zijn, zowel de service-trucks uit Europa als de gehuurde personenwagens op Marokkaans kenteken.

Optie 3

Wie wel assistentie wil, maar beperktere middelen heeft, kan ook aansluiten bij een professioneel service team. De prijzen variëren, afhankelijk van de aangeboden service. Goed vergelijken is dus de boodschap!

Nederland

·        QFF – Wil Theuws - +31 (0)6 51 67 66 66 - wil@qffadventures.nl (SSV’s)

·        Van Ham Rally Service – Martijn van den Broek – martijn@vanhamtenten.com – +31 (0)6 53 94 50 72 (auto's)

·         4x4 Centrum Ermelo - Ronald Schoolderman - ronald@4x4centrumermelo.nl - +31620127308 (auto's)


België

·        Desert Foxx Racing – Wouter Tyberghien – +32 (0)4 75 85 43 93 – sigi@desert-foxx.com (auto's)

·        EAO – Martin Fontyn – +32 (0)4 87 63 80 60 – eaorrt@gmail.com (motoren, quads)

·        Werner Zoetaert – +32 (0)5 07 15 32 60 – eurocar-zoetaert@skynet.be (auto's)

·        Van Der Horst Racing - +32(0)495 63 13 87 - info@stroma.be (auto's)


Frankrijk

·        Nomade Racing – Manu Braga – +336 15 12 22 60 – manu@nomade-racing.com (motoren & quads)

·        Boucou Assistance – Michel Boucou - +33 6 83534428 – michelboucou.cendres@orange.fr (auto's & trucks)

·        Pinch Racing – Philippe Pinchedez - +33 6 09686782 - philippe.pinchedez@gmail.com (SSV’s)

·        Univers Tout Terrain – Jeremy Halter - +33661594980 -  jeremy@universtoutterrain.fr (SSV’s)

·        XtremePlus - Marco Piana - +33685106791 - xtremeplus@orange.fr (SSV’s)

·        Randoequipement – Sylvain Mautret - +33 6 70289258 - s.mautret@randoequipement.com (auto's)

·        Sodicars Racing – Richard Gonzalez - +33(0)5 56 20 20 33 – www.sodicarsracing.fr (auto's)

·        Team Solurent - Antoine Vitse - +33677764785 - contact@solurent-location.com (auto's, SSV's, quads, motoren)

Engeland

·        Desert Rose Racing – Patsy Quick – +44 (0)1 32 38 31 606 – info@desertroseracing.com (motoren, quads)

·        Maxtraction – John Cockburn - +44-7748632595 - john@maxtraction.co.uk (auto's)

·        Bowler Motorsport - +44(0)1773 824111 - elizabeth@bowlermotorsport.com (auto's)


Israël

·        Charly Gotlib - +32475363200 – cgo@vegotex.com (officieel agent)

·        Doron Winter - +972 546400571 - doronor@gmail.com (motoren)


Italië

·        Agostino Rizzardi – +39 (0)348 225 39 49 – agostino.rizzardi@guerrieri-rizzardi.it

·        Jazz Tech Off Road – Lorenzo Cenzi - +39 3664777112 - jazztechoffroad@gmail.com (auto's)


Portugal

·        José Marques - +351918230603 - zmtmarques@gmail.com (officieel agent)

·        Pedro Bianchi Prata – +351 916 680777 -  bianchiprata@bianchiprata.com (motoren & quads)


Spanje

·        Herrador Motorsport – Javier Herrador - +34 609 152 672 - jherrador@me.com (auto's, SSV’s)

·        Club Aventura Touareg – Murchi – +34/(0)659872584 – manuel@miniprecio.com (motoren & quads)


Tsjechië, Polen, Hongarije

·        South Racing CE – Tomas Ourednicek - +420 605 228 900 - tomas@ultimatedakar.com (motoren, trucks)

·        Klymciw Racing – Ondrej Klymciw - +420 606640614 - terezaklymciw@gmail.com (motoren & quads)


Scandinavië

·        Monte Ruivo Rally team – Mikael Berglund - +46 702698284 - mikael.rallytravel@outlook.com (motoren)


Zuid-Afrika, Botswana, Namibië, Zambia, Zimbabwe, Mozambique

·        Roberts Racing Rallye – Garth Roberts - +27-837325566 – garth@robertsracing.co.za


Zwitserland

·    ZZ Kustom – Stéphane Zosso -   +41-218220818– info@zzkustom.com  (auto's & ssv’s)

Don't limit your challenges. Challenge your limits.